Kto sme

SpokoStav je spoločnosť, ktorej hodnoty vytvárajú spokojní klienti. V spolupráci s úspešne napredujúcou Slovenskou spoločnosťou DREVODOM ORAVA s.r.o. s viac ako 30 ročnými skúsenosťami pre ktorú realizujeme montáže práce, našim silným, cieľavedomým tímom, dokážeme Vaše sny o bývaní premeniť na skutočnosť za veľmi krátky čas.
Chcete sa tešiť domov?
Myslíte ekonomicky?
Chcete zaručenú kvalitu od skúsených profesionálov?
Túžite po ekologickej výstavbe?

Preto sme tu my Váš SPOKOSTAV.
Veríme, že spoločne môžeme vytvoriť ideálnu budúcnosť, o ktorú sa Vám postaráme.

Našehodnoty

Spokostav je spoločnosť, ktorá si cení ekologické a zdravé životné prostredie.
S dôrazom na tieto hodnoty sme nastavili smerovanie našej spoločnosti spôsobom, ktorý zanechá budúcim generáciám dôstojné životné prostredie. Na to, aby sme dosiahli náš cieľ, rozhodli sme sa používať materiály pre produkty z obnoviteľných zdrojov, aby sme prispeli k udržateľnosti životného prostredia.

Ponúkať našim klientom riešenia šité na mieru nás inšpirovalo k vývoju nových riešení a využívaniu moderných technológií pri ich realizácii. Výsledkom je, že dnes môžeme pre našich klientov ponúkať široké portfólio stavieb od drevených zrubov cez montované drevodomy až po najrôznejšie doplnky pre váš domček ako sú prístrešky, altánky, záhradné chatky, hojdačky či detské domčeky.
Veríme, že zákazníci, ktorí majú aj tie najnáročnejšie priania, nájdu riešenie podľa svojho výberu z našej produktovej rady.

Všetky výrobky, či už ide o zruby alebo montované drevodomy, sú vyrobené z vysoko kvalitného severného dreva. Kvalita dodávaných surovín hlavných pilierov našej výroby je vysoká, pretože dobrý konečný výsledok je možné dosiahnuť iba použitím najlepších surovín.

FILOZOFIASPOLOČNOSTI

Svet sa dostal do fázy, v ktorej je trvalo udržateľný rozvoj dôležitejší ako kedykoľvek predtým. Naše hodnoty sa menia. Materializmus, konzum, plytvanie prírodnými zdrojmi, znečistenie a nezodpovednosť sú pomaly na ústupe a dávajú priestor novému prirodzenému spôsobu života. Preto sa v našej spoločnosti snažíme oživiť pôvodné spojenie s prírodou, ale moderným spôsobom.

ZDRAVŠÍ ŽIVOT = DLHŠÍ ŽIVOT Pomocou vytvárania vhodných podmienok pre život pomáhame eliminovať rôzne variácie stresu, ktoré majú negatívny vplyv na zdravie človeka. Môžeme ovplyvniť napríklad kvalitu vzduchu, ktorý vo vnútri dýchame a materiály, ktorých sa každý deň dotýkame. Pozitívny vplyv vybraných stavebných materiálov na zdravie potvrdzujú až dlhodobo aj vedecké štúdie.

CHRÁNIME NAŠU ZEM Domy, ktoré vyrábame majú pozitívnu uhlíkovú stopu. Výrobný proces drevodomu spotrebuje najmenej energie v porovnaní s inými stavebnými metódami. Podľa odborníkov je spôsob výstavby, ktorý sme si zvolili, jednoznačne najekologickejší.

Viac o technológiách

Zavolajte nám a spýtajte sa na cenovú ponuku +421 917 949 100