Kto sme

SpokoStav je spoločnosť, ktorej hodnoty vytvárajú spokojní klienti. V spolupráci s úspešne napredujúcou Slovenskou spoločnosťou DREVODOM ORAVA s.r.o. s viac ako 30 ročnými skúsenosťami pre ktorú realizujeme montáže práce, našim silným, cieľavedomým tímom, dokážeme Vaše sny o bývaní premeniť na skutočnosť za veľmi krátky čas.
Chcete sa tešiť domov?
Myslíte ekonomicky?
Chcete zaručenú kvalitu od skúsených profesionálov?
Túžite po ekologickej výstavbe?

Preto sme tu my Váš SPOKOSTAV.
Veríme, že spoločne môžeme vytvoriť ideálnu budúcnosť, o ktorú sa Vám postaráme.

Našehodnoty

Spokostav je spoločnosť, ktorá si cení ekologické a zdravé životné prostredie.
S dôrazom na tieto hodnoty sme nastavili smerovanie našej spoločnosti spôsobom, ktorý zanechá budúcim generáciám dôstojné životné prostredie. Na to, aby sme dosiahli náš cieľ, rozhodli sme sa používať materiály pre produkty z obnoviteľných zdrojov, aby sme prispeli k udržateľnosti životného prostredia.

Ponúkať našim klientom riešenia šité na mieru nás inšpirovalo k vývoju nových riešení a využívaniu moderných technológií pri ich realizácii. Výsledkom je, že dnes môžeme pre našich klientov ponúkať široké portfólio stavieb od drevených zrubov cez montované drevodomy až po najrôznejšie doplnky pre váš domček ako sú prístrešky, altánky, záhradné chatky, hojdačky či detské domčeky.
Veríme, že zákazníci, ktorí majú aj tie najnáročnejšie priania, nájdu riešenie podľa svojho výberu z našej produktovej rady.

Všetky výrobky, či už ide o zruby alebo montované drevodomy, sú vyrobené z vysoko kvalitného severného dreva. Kvalita dodávaných surovín hlavných pilierov našej výroby je vysoká, pretože dobrý konečný výsledok je možné dosiahnuť iba použitím najlepších surovín.

Našeposlanie

Našou misiou je šetriť našu Matku Zem.
Svet prešiel do fázy, v ktorej sa chystáme objavovať trvalo udržateľný rozvoj. Naše hodnoty sa menia. Materializmus, konzum, plytvanie prírodnými zdrojmi, znečistenie a nezodpovednosť sú konečne na ústupe a dávajú priestor novému prirodzenému spôsobu života. Kruh sa uzatvára. Oživujeme naše pôvodné spojenie s prírodou, ale moderným spôsobom. SPOKOSTAV je firma pre Vás s hlbokým hodnotovým spôsobom myslenia, ktorý nesie najmä zodpovednosť za život.

DLHŠÍ ŽIVOT = ZDRAVŠÍ ŽIVOT Chceme pochopiť všetky rôzne variácie stresu, ktoré napádajú ľudské telo a pomáhame ich minimalizovať alebo eliminovať pomocou životných podmienok. Môžeme ovplyvniť kvalitu vnútorného vzduchu, ktorý dýchame a povrchové materiály, ktorých sa každý deň dotýkame. Všetky voľby, ktoré robíme pre stavebné materiály by mali byť založené na tom, ako nám môžu pomôcť žiť dlhšie. Vedecké štúdie ukázali súvislosť medzi týmito faktormi a dĺžkou nášho života.

CHCEME ZACHRÁNIŤ SVET Domy, ktoré vyrábame a dodávame majú pozitívnu uhlíkovú stopu. Výrobný proces drevodomu v skutočnosti spotrebuje najmenšiu energiu pri porovnaní rôznych stavebných metód a počas dlhej životnosti fungujú ako zachytávače uhlíka. Podľa odborníkov je náš spôsob výstavby nepochybne najekologickejší.

Urobíme, všetko, čo bude v našich silách,
aby sme boli hodní vašej dôvery.